RC0201FR-073K65L
MFR.Part #
RC0201FR-073K65L
JLCPCB Part #
C474660
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.65kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS