RC0201FR-0737K4L
MFR.Part #
RC0201FR-0737K4L
JLCPCB Part #
C274873
Description
-55℃~+125℃ 25V 37.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS