RC0201FR-0735R7P
MFR.Part #
RC0201FR-0735R7P
JLCPCB Part #
C6164978
Description
-55℃~+125℃ 35.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS