RC0201FR-07348RP
MFR.Part #
RC0201FR-07348RP
JLCPCB Part #
C7273720
Description
-55℃~+125℃ 348Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS