RC0201FR-07340KP
MFR.Part #
RC0201FR-07340KP
JLCPCB Part #
C7334217
Description
-55℃~+125℃ 340kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS