RC0201FR-0730R9P
MFR.Part #
RC0201FR-0730R9P
JLCPCB Part #
C7334215
Description
-55℃~+125℃ 30.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS