RC0201FR-07309KL
MFR.Part #
RC0201FR-07309KL
JLCPCB Part #
C474675
Description
-55℃~+125℃ 25V 309kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS