RC0201FR-072M87P
MFR.Part #
RC0201FR-072M87P
JLCPCB Part #
C7038270
Description
-55℃~+125℃ 2.87MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS