RC0201FR-072K4L
MFR.Part #
RC0201FR-072K4L
JLCPCB Part #
C155738
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS