RC0201FR-0728R7P
MFR.Part #
RC0201FR-0728R7P
JLCPCB Part #
C5858651
Description
-55℃~+125℃ 28.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS