RC0201FR-0728K7P
MFR.Part #
RC0201FR-0728K7P
JLCPCB Part #
C6164963
Description
-55℃~+125℃ 28.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS