RC0201FR-0727RP
MFR.Part #
RC0201FR-0727RP
JLCPCB Part #
C7038266
Description
-55℃~+125℃ 27Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS