RC0201FR-0727K4P
MFR.Part #
RC0201FR-0727K4P
JLCPCB Part #
C6751440
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS