RC0201FR-07270RP
MFR.Part #
RC0201FR-07270RP
JLCPCB Part #
C5716546
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS