RC0201FR-07255RP
MFR.Part #
RC0201FR-07255RP
JLCPCB Part #
C6751423
Description
-55℃~+125℃ 255Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS