RC0201FR-07255KP
MFR.Part #
RC0201FR-07255KP
JLCPCB Part #
C6164959
Description
-55℃~+125℃ 255kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS