RC0201FR-0724R3P
MFR.Part #
RC0201FR-0724R3P
JLCPCB Part #
C5842684
Description
-55℃~+125℃ 24.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS