RC0201FR-07243RP
MFR.Part #
RC0201FR-07243RP
JLCPCB Part #
C6164955
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS