RC0201FR-0723K7L
MFR.Part #
RC0201FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C474614
Description
-55℃~+125℃ 23.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS