RC0201FR-07221RP
MFR.Part #
RC0201FR-07221RP
JLCPCB Part #
C6961079
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS