RC0201FR-07210KP
MFR.Part #
RC0201FR-07210KP
JLCPCB Part #
C7334190
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS