RC0201FR-0720RL
MFR.Part #
RC0201FR-0720RL
JLCPCB Part #
C155742
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS