RC0201FR-07200RL
MFR.Part #
RC0201FR-07200RL
JLCPCB Part #
C274337
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS