RC0201FR-071M96P
MFR.Part #
RC0201FR-071M96P
JLCPCB Part #
C5716540
Description
-55℃~+125℃ 1.96MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS