RC0201FR-071M5L
MFR.Part #
RC0201FR-071M5L
JLCPCB Part #
C138164
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS