RC0201FR-071M21P
MFR.Part #
RC0201FR-071M21P
JLCPCB Part #
C6263391
Description
-55℃~+125℃ 1.21MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS