RC0201FR-071K6L
MFR.Part #
RC0201FR-071K6L
JLCPCB Part #
C295784
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS