RC0201FR-071K5L
MFR.Part #
RC0201FR-071K5L
JLCPCB Part #
C155737
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS