RC0201FR-071K43P
MFR.Part #
RC0201FR-071K43P
JLCPCB Part #
C6637857
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS