RC0201FR-0719K1P
MFR.Part #
RC0201FR-0719K1P
JLCPCB Part #
C3914925
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS