RC0201FR-07178RP
MFR.Part #
RC0201FR-07178RP
JLCPCB Part #
C6374421
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS