RC0201FR-0716K9L
MFR.Part #
RC0201FR-0716K9L
JLCPCB Part #
C138169
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS