RC0201FR-07154KL
MFR.Part #
RC0201FR-07154KL
JLCPCB Part #
C474540
Description
-55℃~+125℃ 154kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS