RC0201FR-0714R7P
MFR.Part #
RC0201FR-0714R7P
JLCPCB Part #
C6637835
Description
-55℃~+125℃ 14.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS