RC0201FR-07120KP
MFR.Part #
RC0201FR-07120KP
JLCPCB Part #
C7334169
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS