RC0201FR-07115KP
MFR.Part #
RC0201FR-07115KP
JLCPCB Part #
C7038238
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS