RC0201FR-07113RP
MFR.Part #
RC0201FR-07113RP
JLCPCB Part #
C7273638
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS