RC0201FR-0710KL
MFR.Part #
RC0201FR-0710KL
JLCPCB Part #
C106225
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS