RC0201FR-0710K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C364370
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS