RC0201FR-07102KL
MFR.Part #
RC0201FR-07102KL
JLCPCB Part #
C474501
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS