RC0201DR-078K66L
MFR.Part #
RC0201DR-078K66L
JLCPCB Part #
C4068893
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS