RC0201DR-078K25L
MFR.Part #
RC0201DR-078K25L
JLCPCB Part #
C851801
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS