RC0201DR-077K5L
MFR.Part #
RC0201DR-077K5L
JLCPCB Part #
C851796
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS