RC0201DR-0773R2L
MFR.Part #
RC0201DR-0773R2L
JLCPCB Part #
C4053317
Description
-55℃~+125℃ 50mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS