RC0201DR-0751R1L
MFR.Part #
RC0201DR-0751R1L
JLCPCB Part #
C2113651
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS