RC0201DR-074K32L
MFR.Part #
RC0201DR-074K32L
JLCPCB Part #
C2113029
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS