RC0201DR-073K92L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201DR-073K92L
JLCPCB Part #
C4181615
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 3.92kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS