RC0201DR-073K83L
MFR.Part #
RC0201DR-073K83L
JLCPCB Part #
C2107909
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.83kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS