RC0201DR-07221RL
MFR.Part #
RC0201DR-07221RL
JLCPCB Part #
C4102089
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS