RC0201DR-071K54L
MFR.Part #
RC0201DR-071K54L
JLCPCB Part #
C3916383
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS